Návštěvní kniha

Pavla a Honza paja.zahradnikova@email.cz <

02. 11. 2019, 19:42:30

Dne 26.10. jsme na Lesní Chatě měli svatbu. Vymysleli jsme si společnou polévku v počtu 70ti osob, což bylo poprvé co se takový počet měl vměstnat na společnou akci, byli jsme ujištěni, že se to zvládne a také tomu tak bylo. Paní provozní Volfová vše a s milým úsměvem zařizovala. Nebyl problém po rautu odklidit stoly a udělat místo pro kapelu. Jídlo, pití výborné. Paní Volfová usměvavá a vstřícná i v časných ranních hodinách.

Re: Ještě jednou díky ! Opět Vás rádi uvidíme

Jan Hlinak Jhlinak@fotoamater.cz <

12. 07. 2018, 13:40:44

Jsme ubytovani kousek vedle a na Lesni chatu jsme vzdy chodili na jidlo a kafe.

Veronika a Stanislav

02. 06. 2018, 19:05:53

Děkujeme za nádhernou svatbu u vás na Lesni Chatě -1.6.2018! Jídlo bylo výborné, všichni pochvalovali svíčkovou! Raut doplňován až do ranních hodin, velké díky patří p.Volfové za skvělou obsluhu, neúnavnost, trpělivost a ochotu. Vše bylo úžasné! Svatbu na tomto místě bych neměnila!!!! Pokoje krásné a čisté! Zakončeno chutnou snídaní! :)

re: Děkuji za velmi milé hodnocení a skvělou oslavu ! Jen to hodnocení prosím napište raději ještě někam jinam...ať si někdo nemyslí, že jsem si to napsala sama Děkuji Simona Volfová

Radek Radek.rehak@seznam.cz  <

10. 01. 2018, 22:07:05

Dobrý den, opět velká spokojenost s obsluhou i s kvalitou nabízených služeb.

Petra

03. 09. 2017, 21:45:43

Dobrý den,
včera jsme se u Vás zastavili a chtěli jsme si dát pozdní oběd. Paní číšnice, ale byla bohužel velmi nepříjmená a odmitla naši objednávku přijmout, jelikož jsme chtěli sedět venku. Uvnitř bylo cca 5 stolů, objednat (polévky a jedny lívance) jsme si přišly na bar. Je velká škoda, že v tak krásné chatě na super místě pracuje někdo, koho obtěžuje, že do restaurace chodí hosté. Z reakci níže je bohužel vidět, že je to dlouhodobý problém....snad se Vám podaří ho úspěšně vyřešit. My příště opět půjdeme jinam.

RE: Děkujeme za Vaše anonymní zhodnocení situace. Já to vidím jako majitelka co Vás nemohla obsloužit jinak.

Vážení hosté,
v naší restauraci, která je součástí malého rodinného penzionu pracuje jedna osoba. Pokud opravdu nejste ochotni počkat na obsloužení a pospícháte za krásami Jizerských hor nebo na autobus, velice nás to mrzí, ale při obsazené restauraci to lepší nebude.

Hezké dny všem stálým hostům

Mirka a Vláďa

20. 06. 2017, 15:07:32

Připojujeme se k superlativům v hodnocení. Svatba na Lesní chatě se skvěle vydařila bezesporu i díky trpělivému, ochotnému a neúnavnému personálu i skvělému jídlu.
Děkujeme, bylo u Vás báječně!

Re: Ještě jednou díky ! Opět Vás rádi uvidíme

Brádkovi

18. 06. 2017, 21:45:06

Díky za nádherný zážitek. Svatba na Lesní chatě byla prostě úžasná. Skvělá obsluha, výborné jidlo a vždy bezproblémová domluva.

Všem můžeme jen doporučit
Ještě jednou moc děkujeme.


RE. Moc děkujeme za milou zprávu, rodinné oslavy máme moc rádi a vždy se těšíme na výbornou zábavu.

Jirka Voborník jirvob@seznam.cz <

19. 01. 2017, 13:31:04

Díky za nejlepší boršč a svíčkovou jakou jsem kdy měl.
Hezkou zimní sezónu. Voborníkovi

Re: Děkujeme to je milé. Lesní chata

Hraj terezalubosjikol45@post.cz <

18. 06. 2015, 17:40:00

Na lesní chatě je jádherně. V Jablonci nad Nisou jsem poznal svoji nastávající s kterou už žiju 15 let. A nadávno jsme se tam byli kouknout a zaspomínat na staré časy, a nejen to. Dostali jsme od známích na cestu jednu stolní hru kde jsme ji také vyskoušeli. A musím říct, že v té nádhrné krajině se stolní hra hrála uplně úžasně, pokračování na hotelu nemělo chybu :-)

Jana Novotna janka.novotna79@seznam.cz <

26. 01. 2015, 20:00:00

Dobry den Včera jsme byli na bezkach v Bedrichove, prijemny den jsme chteli zakoncit v Lesni chate, o ktere je znamo, ze tam vyborne vari (coz se nam nastesti potvrdilo). Jeden z kamaradu nas ale dopredu varoval, ze tam byl letos o vanocnich svatcich na natrefil na velmi neprijemneho cisnika. Bohuzel, to se potvrdilo i nam. Rikam si, proc si zbytecne kazit povest vyhlasene restaurace s vytecnym jidlem? Jeste stesti, ze za barem byla velmi mila servirka, ktera nas nakonec obsloužila. Pani servirka byla mila, usmevava a zvladala vse s prehledem. Velke diky za to!

Petr Pekarek petr.pekarek001@centrum.cz <

26. 01. 2015, 14:02:40

Dobry den,
omlouvam se za nevyplneni jmena do Vasi navstevni knihy. Reagoval jsem na dosti neprijemne chovani pana vrchniho pri vcerejsim obede. 26.1.2015. Jiz jsem prizpevek vlozil znovu, pekne se jmenem a mail adresou. Budu rad kdyz ho jiz na svuj web pustite, i kdyz neni lichotivy. Opravdu si myslite ze me jde o to Vas poskodit, o zast, zavist nebo něco jineho? Pisu pouze pro to ze jsme byli znechuceni chovanim cisnika, ktery byl nerprijemny, nevrly, nekolikrat nam oseknul a vysypal ryzi na stul. Pokud platim za obsluhu, jidlo a atmosferu nejsem zvedam aby se na me nekdo tvaril ze ho tam otravuji a jeste me vynadal si dovolim nekde spatne stat. Neskutecne neprijemne chovadi. Uz dlouho jsem neco takového nezazil. Pokud si opravdu myslite ze se pouze ja Vas snazim osobne poskodit, rad pozadam sve pratele aby sve negativni hodoceni do navstevni knihy tez pridali. Ale to pocitam chtit nebudete. Jak jiz jsem napsal neni to nazor pouze muj, ale nekolika dalších spolusedicich.
Jidlo a pani cisnici jsem pochvalil.
Petr Pekarek

RE:
Dobrý den,
bohužel máme plnou restauraci, desítky nevyřízených mailů
a tak nemáme čas Vám dnes odpovídat na vaše příspěvky konkrétněji.
Ano, manželka je o dost lepší servírka než já,
má na rozdíl ode mne na toto povolání školu a kurz asertivity.
Doufám, že ji to vydrží ještě alespoň měsíc,
musím ji totiž každý den přemlouvat, že je lepší obsluhovat než se starat o naše děti.
Pokud by jste věděl o příjemné obsluze, která nekrade, nefetuje, nepije v práci alkohol nebo si to sám chtěl vyzkoušet, máte šanci, následující měsíc bude určitě dost práce.
Předem bych Vás rád, ale chtěl upozornit, že vám budou práci ztěžovat desítky pobíhajících dětí, hosté stojící v uličkách zaplněné restaurace, deset maminek co se jim právě narodili děti a oni chtějí zaparkovat kočáry uprostřed restaurace, nervózní hosté co nenašli v Bedřichově fast food a musí se rychle najíst v RESTAURACI ... A nakonec - uhradíte škodu za hosta co odešel bez zaplacení - většinou dáma s kočárkem nebo muž v posledním modelu Range rover, který si na cestu ještě vzal část výzdoby a hračku pro své dítě.
Vážení, pokud máme v restauraci PLNO = v klidu si vyberte nápoj a pokrm a NAJEDNOU si objednejte, není to nic těžkého. Uvidíte, že to bude lepší
PS: za spadlé dva kousky čerstvé čisté rýže se Vám ale opravdu omlouvám :-))

Všem ohleduplným a především na jídlo čekajícím zákazníkům DĚKUJEME
Hezký den Lesní chata Bedřichov

ANONYM ANONYM@ANONYM <

26. 01. 2015, 12:46:19

Děkujeme pár českým ANONYMůM, že svůj příspěvek příště sdělí někomu jinému.
E-mailové adresy typu: franta007@vyrobsijichsto.cz jsou pro nás nedůvěryhodné !!

Hezký den na sněhu

Pokud ještě nevíte
O ANONYMNÍCH DOPISECH
Zvláštní kategorií písemností jsou anonymní dopisy. Jsou však vždy velmi nemilým překvapením pro adresáta či adresáty. Prakticky vždy jsou vytvořeny; s úmyslem někoho nebo něco poškodit.

Proč lidé píší anonymy
Základní vysvětlení je prosté, autor anonymního dopisu chce skrýt svou totožnost. Z nějakého důvodu nechce nebo není schopen, řešit situaci jinak, než tímto druhem písemnosti. V nesporné většině případů jde o vyřizování účtů. Pisatel anonymu má ne někoho vztek, někomu závidí, cítí se ublížen či chce někomu vyhrožovat.
Lidé, kteří se sníží ke psaní anonymních dopisů neváhají také udávat či pomlouvat sami sebe , právě proto aby od sebe odvrátili pozornost.
Téměř ve všech případech jsou pisatelé anonymních dopisů psychicky abnormální. Často to bývají lidé hysteričtí, paranoidní nebo jinak psychicky nemocní. Anonymní dopis je pak možností, jak na sebe upozornit nebo vyděsit okolí a jeho pomocí ho ovládat.

Traskáči

30. 11. 2014, 21:23:24

O víkendu jsme měli v Lesní chatě team buildingovou akci. Tímto bych velmi poděkovala kuchaři a zejména paní Simoně, která se o nás starala naprosto báječně a nebylo jí nic zatěžko a vše zvládala s grácií a úsměvem.
Ještě jednou děkuji a všem vřele doporučuji.
RE: Děkujeme a doufám, že se opět uvidíme

12 month loans johncloe30@gmail.com <

27. 08. 2014, 12:35:10

Dobrý den, náš dojem z pobytu na vaší chatě je jako již po 3x velmi milý. Tentokrát kromě vás majitelé zdravíme též pana kuchaře, kterému děkujeme za samá výborná jídla.
Re: Děkujeme za milou zprávu :-)

Romi

21. 08. 2014, 13:23:10

Dobrý den ,
minulý týden jsme se vrátili z týdenního pobytu z Vaší chaty s naší skupinou 20 dětí. Užili jsme si hezký pobyt, s jídlem jsme byli dospělí i děti spokojeni / po stránce kvality i ceny /. Obdivuji obsluhu, resp. jmenovitě 1 příjemnou servírku, která kolem nás sama kmitala s úsměvem a tolerancí. Děkujeme.

Re: Já děkuji ! Simona (Lesní chata)

Vlková mirkavlk@seznam.cz <

09. 02. 2014, 13:50:24

Dobrý den, náš dojem z pobytu na vaší chatě je jako již po 3x velmi milý. Tentokrát kromě vás majitelé zdravíme též pana kuchaře, kterému děkujeme za samá výborná jídla.
DOPORUČUJEME. Zdraví Vlkovi.
Re: Děkujeme a rádi Vás opět uvidíme !

Zdenka

30. 11. 2013, 15:39:37

Již jsme byly u vás dvakrát a opět se chystáme zase. Moc se nám u vás líbí a není nic na co bychom si stěžovaly. I personál byl vždy milý, ochotný a usměvavý. Zdravíme a doufáme, že už konečně nasněží.
RE: LESNÍ CHATA - Děkujeme za milou zprávu před zimní sezónou .... škoda, že jste se nám nepodepsali ..

Sezamek

23. 08. 2013, 14:47:00

Fajna chata:D

Di com seoprof seo@doti.com <

03. 03. 2013, 18:19:47

Dobrý den, velmi příjemné trávit čas na tomto webu! - Díky a pozdravem

petr

27. 02. 2013, 07:08:28

v nedeli jsme byli u vas na jidle moc nam chutnalo smekam pred vasim kucharem moc vyborne priste se urcite stavime

Lesní chata RE: děkujeme

< předchozí
2
3
čeština de en

Lesní chata čp. 28, Bedřichov, okres Jablonec nad Nisou,
mobilní tel.: +420 602 858 991, tel.: +420 483 380 177, info@lesnichata.cz

Design Schneider CZ graphic & design s.r.o. kód Lukáš Havlíček | Copyright © 2011 | www.lesnichata.cz | Administrace