Lesní chata

Nově zrenovovaná restaurace a penzion LESNÍ CHATA se nachází v centru Bedřichova, přímo nad stadionem, kde se každoročně zahajuje zimní lyžařský závod Jizerská padesátka. Lesní chata má více jak stoletou historii a je klasickou dřevěnou horskou chatou.

Nabízíme ubytování v útulných pokojích s kompletním sociálním zařízením nebo levnější pokoje s umyvadlem, kde je příslušenství odděleně na chodbě, vše nově vybudované.

Restaurace Lesní chaty s nevšedním designem pro více jak 90 osob nabízí velkoplošnou projekcí sportovních přenosů a velkou venkovní terasu s nádherným výhledem do údolí a na sportovní areál. Nabízíme kvalitní českou a vegetariánskou kuchyni, velký výběr alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů, kvalitní moravská a zahraniční vína, která si můžete vychutnat v naší kamnenné vinotéce.

K ubytovacím službám poskytujeme snídaně. Celý penzion je nekuřácký.

U Lesní chaty se nachází bežecké a sjezdové tratě, cyklostezky, pěší trasy, tenisové kurty, přehrada a letní koupaliště. Velké dětské venkovní hřiště s trampolínou a další atrakce oceníte především v letním období (soukromý pozemek). V zimním období především děti ocení ideální svah na bezpečné bobování a sáňkování, který je v těsné blízkosti.

Standardem je bezdrátové připojení k internetu v restauraci i na pokojích přes WiFi.

Parkování je pro hosty a ubytované bezplatné u objektu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

čeština de en

Lesní chata čp. 28, Bedřichov, okres Jablonec nad Nisou,
mobilní tel.: +420 602 858 991, tel.: +420 483 380 177, info@lesnichata.cz

Design Schneider CZ graphic & design s.r.o. kód Lukáš Havlíček | Copyright © 2011 | www.lesnichata.cz | Administrace